Összesen 92 találat a keresési paraméterekre.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Allied Telesis - Hálózati adapter - Allied Telesyn MC102 média konverter

Allied Telesyn MC102 média konverter

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3u, IEEE 802.3q, max. 2 km, 100BaseTX - 100BaseFX (SC Multi-mode),

Garancia: 12 hó

16.467 Ft + áfa
20.913 Ft
  • Raktáron
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
ASUS - Hálózati adapter - ASUS PEB-10G/57811-1S 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

ASUS PEB-10G/57811-1S 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

PCI Express x8, SFP+, max. 10 km, 10GbE,

Garancia: 12+24 hó

43.006 Ft + áfa
54.617 Ft
  • Jelenleg nem elérhető
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
ASUS - Hálózati adapter - Asus PL-AC56 KIT 1200Mbps WiFi Extender

Asus PL-AC56 KIT 1200Mbps WiFi Extender

Powerline Repeater, 1x RJ45 10/100/1000 / 3x RJ45 10/100/1000, 802.11n, 802.11ac, 151.44 x 80 x 43.36mm, WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Encryption, 128-bit AES,

Garancia: 12+24 hó

36.134 Ft + áfa
45.890 Ft
  • Raktáron
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Black Box - Hálózati adapter - Black Box 100BASE-FX Fiber PCI ST Multimode NIC

Black Box 100BASE-FX Fiber PCI ST Multimode NIC

PCI, duplex ST, IEEE 802.3u Fast Ethernet 100BASE-FX, max. 2.000 m, FCC Part 15 Class A, 100 Mbps,

Garancia: 12 hó

54.731 Ft + áfa
69.508 Ft
  • Jelenleg nem elérhető
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Black Box - Hálózati adapter - Black Box XS LMCS202AE média konverter

Black Box XS LMCS202AE média konverter

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3u, max. 2 km, 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, CE, FCC Class A,

Garancia: 12 hó

26.450 Ft + áfa
33.591 Ft
  • Jelenleg nem elérhető
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
D-Link - Hálózati adapter - D-Link DGE-528T gigabit hálózati adapter

D-Link DGE-528T gigabit hálózati adapter

PCI, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x / IEEE 802.1p / IEEE 802.1q, max. 100 m, Auto MDI/MDIX támogatás,

Garancia: 24 hó

3.363 Ft + áfa
4.271 Ft
  • Rendelés alatt, szállítás várhatóan: 5 munkanap
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
D-Link - Hálózati adapter - D-Link DMC-300SC média konverter

D-Link DMC-300SC média konverter

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3x, max. 2 km, 100BaseTX Duplex - 100BaseFX (SC Multi-mode),

Garancia: 24 hó

22.481 Ft + áfa
28.550 Ft
  • Jelenleg nem elérhető
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
D-Link - Hálózati adapter - D-Link DMC-515SC média konverter

D-Link DMC-515SC média konverter

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3x, max. 15 km, 100BaseTX Duplex - 100BaseFX (SC Single-mode),

Garancia: 24 hó

35.545 Ft + áfa
45.143 Ft
  • Jelenleg nem elérhető
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
D-Link - Hálózati adapter - D-Link DMC-700SC média konverter

D-Link DMC-700SC média konverter

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, max. 550 m, 1000BaseTX Duplex - 1000BaseSX (SC Multi-mode),

Garancia: 24 hó

44.491 Ft + áfa
56.503 Ft
  • Jelenleg nem elérhető
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
D-Link - Hálózati adapter - D-Link DMC-810SC média konverter

D-Link DMC-810SC média konverter

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, max. 10 km, 1000BaseTX Duplex - 1000BaseLX (SC Single-mode),

Garancia: 24 hó

76.270 Ft + áfa
96.862 Ft
  • Jelenleg nem elérhető
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Összesen 92 találat a keresési paraméterekre.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »