Összesen 177 találat a keresési paraméterekre.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 17 18 »
TP-Link - Switch, firewall - TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP modul

TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP modul

Switch portbővítő modul, LC, Single-mode Fiber,

Garancia: 12+24 hó

7.297 Ft + áfa
9.268 Ft
  • Jelenleg nem elérhető
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
TP-Link - Switch, firewall - TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module

TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module

Switch portbővítő modul, LC, Single-mode Fiber,

Garancia: 12+24 hó

10.358 Ft + áfa
13.154 Ft
  • Raktáron
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
TP-Link - Wifi - TP-Link 150Mbps Wireless N Nano USB adapter

TP-Link 150Mbps Wireless N Nano USB adapter

USB Wireless Kliens (NIC), 802.11 b/g/n, beépített, WEP / WPA / WPA-PSK / WPA2 / WPA2-PSK (TKIP/AES), Kliens, USB 2.0,

Garancia: 12+12 hó

1.881 Ft + áfa
2.389 Ft
  • Raktáron
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
TP-Link - Hálózat Wlan Antenna - TP-Link 2,4GHz 14dBi kültéri irányított antenna

TP-Link 2,4GHz 14dBi kültéri irányított antenna

Horizontális: 30°, Vertikális 30°, 14dBi, 2,4GHz, IEEE 802.11b/g/n, 5km/3km/440m (1/11/54Mbps), N aljzat, 100cm CFD-200, Kültéri,

Garancia: 12+12 hó

13.889 Ft + áfa
17.639 Ft
  • Jelenleg nem elérhető
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
TP-Link - Hálózat Wlan Antenna - TP-Link 2,4GHz 15dBi kültéri antenna

TP-Link 2,4GHz 15dBi kültéri antenna

Horizontális: 360° Omni-directional, 15dBi, 2,4GHz-2,5GHz, IEEE 802.11b/g/n, N aljzat, 50 Ohm, Kültéri, Méret: 150cm,

Garancia: 12+12 hó

12.712 Ft + áfa
16.144 Ft
  • Raktáron
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
TP-Link - Hálózat Wlan Antenna - TP-Link 2,5GHz 12dBi kültéri antenna

TP-Link 2,5GHz 12dBi kültéri antenna

Horizontális: 360° Omni-directional, 12dBi, 2,4GHz-2,5GHz, IEEE 802.11b/g/n, N aljzat, 50 Ohm, Fali, pózna,

Garancia: 12+12 hó

8.162 Ft + áfa
10.366 Ft
  • Jelenleg nem elérhető
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
TP-Link - Wifi - TP-Link 300Mbps Mini Wireless N USB adapter

TP-Link 300Mbps Mini Wireless N USB adapter

USB Wireless Kliens (NIC), 802.11 b/g/n, beépített, WEP / WPA / WPA-PSK / WPA2 / WPA2-PSK, Kliens, USB 2.0,

Garancia: 12+12 hó

2.543 Ft + áfa
3.230 Ft
  • Raktáron
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
TP-Link - USB Adapter Irda BT RS232 - TP-Link 7 port USB3.0 aktív hub, tápegységgel

TP-Link 7 port USB3.0 aktív hub, tápegységgel

USB aktív HUB, 7x USB 2.0 A mama - female, 165 x 65.5 x 17.5 mm, 1m USB 3.0 kábel, 12V, 2.5A tápegysé,

Garancia: 12+12 hó

7.863 Ft + áfa
9.986 Ft
  • Raktáron
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
TP-Link - Wifi - TP-Link Archer T4U AC1200 Dual Band USB3.0 NIC
7.533 Ft + áfa
9.567 Ft
  • Jelenleg nem elérhető
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
TP-Link - Hangszóró Speaker - TP-Link HA100 Bluetooth audió vevőegység

TP-Link HA100 Bluetooth audió vevőegység

Bluetooth A2DP, Bluetooth, 66,5 x 60,5 x 18,5 mm, 5V 1A USB táp, NFC, 20 m hatótáv direkt rálátás esetén, bármilyen 3,5 mm vagy RCA jack-dugóval rendelkező hangfalhoz csatlakoztatható,

Garancia: 12+12 hó

5.475 Ft + áfa
6.953 Ft
  • Raktáron
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Összesen 177 találat a keresési paraméterekre.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 17 18 »